Steff
Поени од реакции
5,769

Пораки на профилот Последна активност Објави За

 • Ако сакаш да го решиме очи во очи проблемот
  Steff
  Steff
  Хахахахахаха фала Богу никаков проблем јас ниту со тебе ниту со некој од други форумџии си немам. Се заебавам јас малку како и сите ние тука. Кој сака нек прифати заебанција, кој не сака што да работам.
  • Ми се допаѓа
  Реакции: TVman
 • Се вчитува…
 • Се вчитува…
 • Се вчитува…
Top