Што има ново

Нови статуси

Сакам да го променам корисничкото име на форумот
Developerv2
Developerv2
Веќе го искористи правото на промена на корисничкото име, и зошто би го променил пак? Причина?
A
Aslan Turkey
Ова е последно те молам. Не сакам на форумот да сум аслан
A
Aslan Turkey
Само да знаеш дека дани прави грешки во статиите на порталот . Еден член на форумот сака да и докаже дека и е грешна статијата, а дани уште и се расправа со членот дрска и безобразна е
Ако сакаш да го решиме очи во очи проблемот
Steff
Steff
Хахахахахаха фала Богу никаков проблем јас ниту со тебе ниту со некој од други форумџии си немам. Се заебавам јас малку како и сите ние тука. Кој сака нек прифати заебанција, кој не сака што да работам.
  • Ми се допаѓа
Реакции: TVman
Дани тој кабелскиот канал што ќе се емитуваат турските серии ќе биде како fox life, axn итн . Само превод да си уклучиш кој сакаш или пак ќе ги емитуваат со залепен титл
Top