Сега е точно : Сре Ное 25, 2015 4:14 pm

 • Форум
  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Околу форумот
  Форумот е затворен за гости, регистрирај се!
  9 Теми
  1738 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Нед Ное 22, 2015 10:20 pm

 • Македонски ТВ серии
  18 Теми
  422 Мислења
  Последно мислење од TVman Види го последното мислење
  Пон Ное 02, 2015 5:02 pm
 • Македонски телевизии
  Критикувај ја работата на телевизиите, допринеси во нивното подобрување!
  29 Теми
  16663 Мислења
  Последно мислење од TVman Види го последното мислење
  Вто Ное 24, 2015 10:33 pm
 • Македонски емисии
  Изнеси го јавно својот став во врска со македонските емисии.
  Подфорум: Ретро
  37 Теми
  1419 Мислења
  Последно мислење од TVman Види го последното мислење
  Вто Ное 24, 2015 10:31 pm
 • Телевизиски фаци
  Водители, новинари, предводници на кичерајот и слично, сите тие се ТВ фаци.
  6 Теми
  221 Мислења
  Последно мислење од Taki252 Види го последното мислење
  Вто Jул 14, 2015 8:21 pm
 • Други телевизии
  Твоето мислење за телевизиите надвор од Македонија.
  19 Теми
  1414 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Вто Ное 24, 2015 4:10 pm
 • Реални шоуа, странски емисии
  Танц со ѕвездите, The X Factor, Survivor, Veliki Brat, Farma, The Voice, Сите наши песни
  30 Теми
  5214 Мислења
  Последно мислење од Some Special Види го последното мислење
  Пон Ное 23, 2015 10:40 pm

 • Primetime news
  Сите новости поврзани околу новите и старите прајм тајм серии.
  11 Теми
  2524 Мислења
  Последно мислење од Hook'O Види го последното мислење
  Нед Ное 22, 2015 10:10 pm
 • ABC
  Grey's Anatomy | Scandal | How to get away with murder | Once Upon a Time | Modern Family
  60 Теми
  1007 Мислења
  Последно мислење од Hook'O Види го последното мислење
  Саб Oкт 10, 2015 5:28 pm
 • CBS
  The Good Wife | Person of Interest | 2 Broke Girls | The Big Bang Theory | How I Met Your Mother
  30 Теми
  759 Мислења
  Последно мислење од Taki252 Види го последното мислење
  Пон Ное 16, 2015 10:59 pm
 • CW (Warner Bros)
  The Vampire Diaries | Arrow | Supernatural | Gilmore Girls | 7th Heaven
  33 Теми
  617 Мислења
  Последно мислење од Hook'O Види го последното мислење
  Вто Ное 24, 2015 6:10 pm
 • FOX
  The X-Files | Empire | The Following| Scream Queens | Beverly Hills, 90210
  34 Теми
  403 Мислења
  Последно мислење од DarkAngel Види го последното мислење
  Нед Oкт 11, 2015 11:02 pm
 • NBC
  Parenthood | Parks and Recreation | Up All Night | Revolution | Community
  45 Теми
  343 Мислења
  Последно мислење од Burrows Види го последното мислење
  Нед Aвг 16, 2015 7:04 pm
 • Прајм тајм серии од други мрежи
  Game of Thrones | American Horror Story | The Leftovers | Devious Maids | Bates Motel
  128 Теми
  1541 Мислења
  Последно мислење од SomebodyUnique Види го последното мислење
  Чет Ное 19, 2015 10:35 pm
 • Шпански серии
  Velvet | Luna, el misterio de Calenda | Gran Hotel | Física o química | Aquí no hay quien viva
  16 Теми
  601 Мислења
  Последно мислење од aleksCASKA Види го последното мислење
  Пет Сеп 11, 2015 11:54 pm

 • Драмски серии - инфо
  Новости за сериите што доаѓаат во Македонија, термини и броеви на епизоди
  4 Теми
  4240 Мислења
  Последно мислење од SomebodyUnique Види го последното мислење
  Сре Ное 25, 2015 2:58 am
 • Турски и индиски серии
  Küçük ağa | Güllerin savaşı | Aşkın bedeli | Uttaran | Fatmagül'ün suçu ne?
  121 Теми
  2004 Мислења
  Последно мислење од Blagojche Види го последното мислење
  Сре Ное 25, 2015 1:39 am
 • Серии од други земји
  Vatre Ivanjske | Самац у браку | Институт благородных девиц | Tajne | Sunset beach
  42 Теми
  429 Мислења
  Последно мислење од TVman Види го последното мислење
  Вто Ное 24, 2015 6:11 pm


 • Филм
  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Дебата за филмовите
  Американски, латино американски, балкански и македонски... коментирајте ги омилените играни филмови и дознајте ги сите новости околу нив.
  23 Теми
  1139 Мислења
  Последно мислење од Blagojche Види го последното мислење
  Нед Ное 22, 2015 2:59 am

 • Музика
  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Македонска
  67 Теми
  1675 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Вто Ное 17, 2015 2:06 pm
 • Балканска
  6 Теми
  106 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Чет Ное 19, 2015 4:43 pm
 • Странска
  52 Теми
  1162 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Пон Ное 16, 2015 7:32 pm
 • Евровизија
  16 Теми
  4508 Мислења
  Последно мислење од Bobi! Види го последното мислење
  Сре Ное 25, 2015 3:27 am

 • Забава
  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Вебновели
  Enseñame a Volar | Ardiente Pasión | Alevosía | VENDETTA, amor e pena de morte | Luna Roja
  23 Теми
  1295 Мислења
  Последно мислење од LucasScott Види го последното мислење
  Пон Ное 23, 2015 12:44 pm
 • Анкети и анализи
  27 Теми
  2017 Мислења
  Последно мислење од Hook'O Види го последното мислење
  Вто Ное 24, 2015 8:11 pm
 • Компјутери
  14 Теми
  789 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Сре Ное 25, 2015 3:41 pm
 • Оф топик
  56 Теми
  6311 Мислења
  Последно мислење од Dexter26 Види го последното мислење
  Нед Ное 22, 2015 9:40 pm
 • Игри
  13 Теми
  3981 Мислења
  Последно мислење од Dexter26 Види го последното мислење
  Пет Jул 17, 2015 9:19 pm
 • А и М
  Место за дискусија помеѓу админи и модератори.
  2 Теми
  1188 Мислења
  Последно мислење од Крис Види го последното мислење
  Саб Јан 25, 2014 10:27 am
 • Канта
  39 Теми
  752 Мислења
  Последно мислење од Bobi! Види го последното мислење
  Нед Jун 23, 2013 7:27 pm


Кој е Присутен

Вкупно има 5 Присутни членови :: 0 регистрирани, 0 сокриени и 5 Гости (Податоците се базирани според активноста на членовите во последните 5 минути)
Најмногу Присутни членови во исто време се: 62 на: Нед Ное 17, 2013 3:05 pm

Регистрирани Членови: Нема регистрирани членови
Легенда: Администратори, Модератори, Супер модератори, ТВ личности

Статистика

Вкупно мислења 80952 • Вкупно теми 1561 • Вкупно членови 2168 • Добредојде на му посакуваме на најновиот регистриран член Carrolljeda