Сега е точно : Вто Jун 30, 2015 10:18 am

 • Форум
  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Околу форумот
  Форумот е затворен за гости, регистрирај се!
  9 Теми
  1703 Мислења
  Последно мислење од Dexter26 Види го последното мислење
  Вто Maј 26, 2015 4:40 pm

 • Македонски ТВ серии
  17 Теми
  396 Мислења
  Последно мислење од TVman Види го последното мислење
  Нед Jун 07, 2015 9:20 pm
 • Македонски телевизии
  Критикувај ја работата на телевизиите, допринеси во нивното подобрување!
  28 Теми
  15948 Мислења
  Последно мислење од SomebodyUnique Види го последното мислење
  Пон Jун 29, 2015 11:47 pm
 • Македонски емисии
  Изнеси го јавно својот став во врска со македонските емисии.
  Подфорум: Ретро
  36 Теми
  1348 Мислења
  Последно мислење од TVman Види го последното мислење
  Саб Jун 27, 2015 7:12 pm
 • Телевизиски фаци
  Водители, новинари, предводници на кичерајот и слично, сите тие се ТВ фаци.
  6 Теми
  219 Мислења
  Последно мислење од Hook'O Види го последното мислење
  Саб Oкт 25, 2014 7:00 pm
 • Други телевизии
  Твоето мислење за телевизиите надвор од Македонија.
  19 Теми
  1317 Мислења
  Последно мислење од TVman Види го последното мислење
  Чет Jун 25, 2015 10:21 am
 • Реални шоуа, странски емисии
  Танц со ѕвездите, The X Factor, Survivor, Veliki Brat, Farma, The Voice, Сите наши песни
  27 Теми
  4633 Мислења
  Последно мислење од ivag27 Види го последното мислење
  Вто Jун 30, 2015 12:57 am

 • Primetime news
  Сите новости поврзани околу новите и старите прајм тајм серии.
  10 Теми
  2329 Мислења
  Последно мислење од TVman Види го последното мислење
  Пон Jун 29, 2015 5:41 pm
 • ABC
  Modern Family, Grey's Anatomy, Mistresses, Revenge, Once Upon a Time, Trophy Wife
  60 Теми
  960 Мислења
  Последно мислење од Blagojche Види го последното мислење
  Чет Jун 25, 2015 8:58 pm
 • CBS
  The Good Wife, 2 Broke Girls, The Big Bang Theory, Rules of Engagement, The Millers, The Mentalist
  30 Теми
  739 Мислења
  Последно мислење од Hook'O Види го последното мислење
  Саб Jун 20, 2015 3:26 pm
 • CW (Warner Bros)
  The Vampire Diaries, Arrow, Supernatural, The Carrie Diaries, Hart of Dixie, Gossip Girl
  32 Теми
  608 Мислења
  Последно мислење од SomebodyUnique Види го последното мислење
  Нед Jун 07, 2015 11:22 pm
 • FOX
  New Girl, Fringe, Touch, Lie to Me, Beverly Hills, 90210, Melrose Place
  32 Теми
  388 Мислења
  Последно мислење од Burrows Види го последното мислење
  Чет Jун 25, 2015 10:48 pm
 • NBC
  Parenthood, Parks and Recreation, Up All Night, Revolution, Community, Grimm
  45 Теми
  342 Мислења
  Последно мислење од Burrows Види го последното мислење
  Пон Jун 29, 2015 10:51 pm
 • Прајм тајм серии од други мрежи
  Downton Abbey, Homeland, Eureka, Doctor Who, Amanda O, Kurtlar vadisi
  126 Теми
  1457 Мислења
  Последно мислење од Beauty Види го последното мислење
  Саб Jун 27, 2015 9:54 pm
 • Шпански серии
  El Internado, Los Serrano, Física o Química, Aquí no hay quien viva, Un Paso Adelante
  16 Теми
  600 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Чет Maр 19, 2015 1:10 am

 • Драмски серии - инфо
  Новости за сериите што доаѓаат во Македонија, термини и броеви на епизоди
  4 Теми
  3763 Мислења
  Последно мислење од Blagojche Види го последното мислење
  Вто Jун 30, 2015 3:23 am
 • Турски и индиски серии
  Küçük ağa, Elveda Rumeli, Küçük gelin, Elif, Adını Feriha koydum, Uttaran...
  111 Теми
  1937 Мислења
  Последно мислење од TVman Види го последното мислење
  Пон Jун 29, 2015 9:47 pm
 • Серии од други земји
  Aniela, Tajne, Rosella, Vatre Ivanjske, Sunset beach, Jedne letnje noći...
  41 Теми
  403 Мислења
  Последно мислење од TVman Види го последното мислење
  Пон Jун 29, 2015 10:30 am


 • Забава
  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Вебновели
  21 Теми
  1261 Мислења
  Последно мислење од LucasScott Види го последното мислење
  Пон Jун 29, 2015 7:06 pm
 • Анкети и анализи
  27 Теми
  1929 Мислења
  Последно мислење од aleksCASKA Види го последното мислење
  Пет Jун 26, 2015 5:18 pm
 • Компјутери
  14 Теми
  745 Мислења
  Последно мислење од Dexter26 Види го последното мислење
  Нед Jун 14, 2015 3:05 pm
 • Оф топик
  56 Теми
  6132 Мислења
  Последно мислење од Blagojche Види го последното мислење
  Вто Jун 30, 2015 3:28 am
 • Игри
  13 Теми
  3980 Мислења
  Последно мислење од LucasScott Види го последното мислење
  Саб Maр 07, 2015 2:53 am
 • А и М
  Место за дискусија помеѓу админи и модератори.
  2 Теми
  1188 Мислења
  Последно мислење од Крис Види го последното мислење
  Саб Јан 25, 2014 10:27 am
 • Канта
  39 Теми
  752 Мислења
  Последно мислење од Bobi! Види го последното мислење
  Нед Jун 23, 2013 7:27 pm

 • Филм
  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Дебата за филмовите
  Американски, латино американски, балкански и македонски... коментирајте ги омилените играни филмови и дознајте ги сите новости околу нив.
  23 Теми
  1129 Мислења
  Последно мислење од Bobi! Види го последното мислење
  Вто Aпр 14, 2015 3:55 pm

 • Музика
  Теми
  Мислења
  Последно мислење


Кој е Присутен

Вкупно има 2 Присутни членови :: 0 регистрирани, 0 сокриени и 2 Гости (Податоците се базирани според активноста на членовите во последните 5 минути)
Најмногу Присутни членови во исто време се: 62 на: Нед Ное 17, 2013 3:05 pm

Регистрирани Членови: Нема регистрирани членови
Легенда: Администратори, Модератори, Супер модератори, ТВ личности

Статистика

Вкупно мислења 77393 • Вкупно теми 1525 • Вкупно членови 924 • Добредојде на му посакуваме на најновиот регистриран член Yulia43dus