The Sims

Steff

Добро-Познат Член
29,964
40,691
113
Ја сам стално мењао.

Морти и Дина свадба па узмем после Морти сазна да га је ова преварила и остави је. Или узмем убијем Мортија па ова све наследи. А Касандра и мали ћао здраво.

Или венчам и Касандру са Доном па правим хаос, оно сви у једној кући а свако неког вара. Некад и побијем све ове па остане само Дон, или обрћем, Касандра буде црна удовица, уда се бише пута па помру мужеви хаха.

Некад ставим да Касандра сконта да је овај вара па се уда за оног несрећног Дарена. Дон некад буде са Дином, некад са Касандром, некад са оном неком трећом (је л беше њих три имао?), а једном ми је пало на памет да га направим на геја па да га све жене оставе хаха.

Ове друге фамилије су ми најмање биле инспиративне ал зато релација Лотарио-Гот-Калијенте кида.
 

PeterGriffin

Mодератор
2,287
2,594
113
  • Автор на оваа тема
  • #22
Ја сам стално мењао.

Морти и Дина свадба па узмем после Морти сазна да га је ова преварила и остави је. Или узмем убијем Мортија па ова све наследи. А Касандра и мали ћао здраво.

Или венчам и Касандру са Доном па правим хаос, оно сви у једној кући а свако неког вара. Некад и побијем све ове па остане само Дон, или обрћем, Касандра буде црна удовица, уда се бише пута па помру мужеви хаха.

Некад ставим да Касандра сконта да је овај вара па се уда за оног несрећног Дарена. Дон некад буде са Дином, некад са Касандром, некад са оном неком трећом (је л беше њих три имао?), а једном ми је пало на памет да га направим на геја па да га све жене оставе хаха.

Ове друге фамилије су ми најмање биле инспиративне ал зато релација Лотарио-Гот-Калијенте кида.
Bukvalno sam sve to radio.

Jel hocete jednu forumsku sapunjaru da napravim inspirisanu likovima iz Simsa 2?
 

PeterGriffin

Mодератор
2,287
2,594
113
  • Автор на оваа тема
  • #24
Lepo sa opisima, scenariom i slikama iz igre. Prvo cu vas uvesti u likove i radnju. Pa sledi ep 1 sa po nekom slikom ili nekim snimkom. I tako iz epke u epku.
 

Bayron

Активен Член
141
180
43
ja sam stariji, pa mi je sims 1 najdraža. znao sam i pre godinu-dve da je instaliram i igram nekoliko dana, pa dosadi. nije više to-to. :) ali dvojka jeste već mnogo bolje razrađena. 3 i 4 nikad nisam igrao i odbojne su mi, previše je to otišlo van okvira igrice.

a ovih radnji se ne sećam. likove sam uglavnom sam pravio.
 

SomebodyUnique

Добро-Познат Член
6,141
2,789
113
Јас од ова паметам само дека куќи се градат. Какви приказни, какви бакрачи сега? :406389::406389:

Се гледа дека не сум јас за игри. :406389:
И јас така. Сам си правев ликови и воопшто на вакво нешто не се сеќавам. Не ни знаев дека постои. Штета. :(( А ја обожавав играва. 334545
 

Steff

Добро-Познат Член
29,964
40,691
113
Добро, и јас правев ликови и фамилии, но играв и со овие што се стандардни. :neznam: Кога не ми се замара со правење, јас играм со стандардни. И кога правев ликови, тие во главно беа теленовела фамилии и парови :haha:

Леле а куќи какви правев... Оние големи сељачки од сто спратови и милијарда соби :406389:
 

SomebodyUnique

Добро-Познат Член
6,141
2,789
113
Леле и јас. Аналија и Даниел Монтиел. Па ќе направев рандом некоја во соседна куќа по име Сара. И Даниел ќе го носев кај нејзе за да го заведи. И после Сара ко ќе дојдеше во мојата куќа ќе направев да ги зачека Аналија, па ќе се скараа... Телевиса пресента, дами и господа, Мехија!

Јас да знаев ќе играв споре приказната ама никој тогаш не ми кажа. :((
 

Steff

Добро-Познат Член
29,964
40,691
113
Леле и јас. Аналија и Даниел Монтиел. Па ќе направев рандом некоја во соседна куќа по име Сара. И Даниел ќе го носев кај нејзе за да го заведи. И после Сара ко ќе дојдеше во мојата куќа ќе направев да ги зачека Аналија, па ќе се скараа... Телевиса пресента, дами и господа, Мехија!

Јас да знаев ќе играв споре приказната ама никој тогаш не ми кажа. :((
Леле и јас правев од Анали, сега ми текнува :hehe: имав и од Ла Тормента, не знам уште кои беа, заборавив.
 

M@RKO

Добро-Познат Член
17,594
5,143
113
Јас како помал играв Sims 1 и највеќе се задржував на тоа како ќе ја направам и уредам куќата другото во играта најмалку битно ми беше :406389:

После неклку години подоцна ја купив играта The Movies игра во кој снимаш филмови и колку се сеќавам се креираше филмско студио, на снимените филмови имаше опција сам да си смислиш име, да го гледаш филмот што си го снимал. Таа ја играв како што си е играта ама секогаш филмовите беа чудни и си немаа врска.
 

PeterGriffin

Mодератор
2,287
2,594
113
  • Автор на оваа тема
  • #32
U Sims-verse postoje dosta paradoksalnosti, posebno izmedju Simsa 2 i 3.
Npr u Simsu 3 postoji u knjizari knjiga pod nazivom Where is Bella autora Aleksandra Gota. Sto je veoma cudno jer zapravo tada Aleksandar i nepostoji. U jednom dodatku i gradicu koji se kupuje postoji Don Lothario koji zivi na farmi. U njegovom biosu pise da se ne seca nicega i da se seca samo da se jednog dana probudio u sred polja. Na kraju su se developeri iskupili tako sto su objavili ekspanziju The Sims 3 Back to the future u kojoj je moguce putovanje kroz vreme. Ima jos dosta slicnih stvari. Isto su prisutne i sestre Caliente.
Zanimljivo je sto njih dve mnogi krive za nestanak Bele, jer njih dve imaju vanzemaljsku DNK. Njihov otac je polu vanzemaljac.
 

Steff

Добро-Познат Член
29,964
40,691
113
U Sims-verse postoje dosta paradoksalnosti, posebno izmedju Simsa 2 i 3.
Npr u Simsu 3 postoji u knjizari knjiga pod nazivom Where is Bella autora Aleksandra Gota. Sto je veoma cudno jer zapravo tada Aleksandar i nepostoji. U jednom dodatku i gradicu koji se kupuje postoji Don Lothario koji zivi na farmi. U njegovom biosu pise da se ne seca nicega i da se seca samo da se jednog dana probudio u sred polja. Na kraju su se developeri iskupili tako sto su objavili ekspanziju The Sims 3 Back to the future u kojoj je moguce putovanje kroz vreme. Ima jos dosta slicnih stvari. Isto su prisutne i sestre Caliente.
Zanimljivo je sto njih dve mnogi krive za nestanak Bele, jer njih dve imaju vanzemaljsku DNK. Njihov otac je polu vanzemaljac.
Леле ово испаде нека комбинација Дарка и Твин Пикса :haha:
 

SomebodyUnique

Добро-Познат Член
6,141
2,789
113
Леле, ова не е Симс јас што го играв. Ептен јака позадина имала самата игра. *feeling excited
 
Top