ТВ Пакет Форум

Околу форумот

Форумот е затворен за гости, регистрирај се!
Приватно

Македонски серии

Теми
38
Мислења
3.1K
Теми
38
Мислења
3.1K

Македонски телевизии

Дознај ги новостите и критикувај ја нивната работа!
Теми
30
Мислења
32.7K
Теми
30
Мислења
32.7K

Македонски емисии и шоу програми

Сѐ или нешто | 360 степени | Еден на еден | Топ тема
Теми
79
Мислења
5.8K
Под-форуми:
 1. Ретро
Теми
79
Мислења
5.8K

Телевизиски фаци

Водители, новинари, предводници на кичерајот и слично
Теми
7
Мислења
826
Теми
7
Мислења
826

Балкански телевизии

Твоето мислење за телевизиите надвор од Македонија.
Теми
19
Мислења
4.4K
Теми
19
Мислења
4.4K
 • TVman

Балкански емисии и шоу програми

The Four | Zadruga | Pinkove zvezdice | Zvezde Granda
Теми
39
Мислења
6.5K
Теми
39
Мислења
6.5K
 • Steff

Прајмтајм серии - инфо

Сите новости поврзани околу новите и старите прајм тајм серии.
Теми
13
Мислења
7.4K
Теми
13
Мислења
7.4K

ABC

Grey's Anatomy | Black-ish | The Goldbergs | The good doctor
Теми
69
Мислења
1.3K
Теми
69
Мислења
1.3K

CBS

NCIS | Criminal minds | Young Sheldon | Mom | Hawaii Five-0
Теми
45
Мислења
894
Теми
45
Мислења
894

The CW

The Flash | Dynasty | Supernatural | Batwoman | Arrow
Теми
39
Мислења
796
Теми
39
Мислења
796

FOX

The Simpsons | Empire | Lucifer | Prodigal son | The Resident
Теми
46
Мислења
571
Теми
46
Мислења
571

NBC

Blindspot | This is us | Chicago PD | The good place | Law & order
Теми
62
Мислења
626
Теми
62
Мислења
626

Серии од други американски мрежи

Теми
119
Мислења
3.6K
Под-форуми:
 1. Showtime
 2. HBO
 3. Netflix
 4. AMC
 5. FX
Теми
119
Мислења
3.6K
 • Steff
Теми
84
Мислења
1.9K
 • Steff

Драмски серии - инфо

Новости за сериите што доаѓаат во Македонија, термини и броеви на епизоди
Теми
7
Мислења
28.6K
Теми
7
Мислења
28.6K

Турски серии

No: 309 | Vatanım sensin | Kocamın ailesi | Gülperi | Yeni gelin
Теми
288
Мислења
23.9K
Теми
288
Мислења
23.9K
 • Steff

Хрватски серии

Na granici | Najbolje godine | Drugo ime ljubavi
Теми
20
Мислења
661
Теми
20
Мислења
661

Теленовела инфо

Награди TvPaket y Novelas, Теленовели во Македонија, 50-те најпопуларни теленовели
Теми
12
Мислења
7.3K
Теми
12
Мислења
7.3K

Теленовели од Мексико

Amar a muerte | Corazon indomable | Los Rey
Теми
175
Мислења
4.6K
Теми
175
Мислења
4.6K

Теленовели од Аргентина

Rebelde way | Yago, pasión morena | Resistiré | Montecristo
Теми
83
Мислења
2.8K
Теми
83
Мислења
2.8K

Теленовели од Бразил

Aquarela do Brazil | Flor do Caribe | O Clone | O Rei do gado
Теми
92
Мислења
2.2K
Теми
92
Мислења
2.2K

Теленовели од САД / Колумбија

La viuda de Blanco | Doña Bárbara | Rosa diamante
Теми
100
Мислења
2.2K
Теми
100
Мислења
2.2K

Латиноамерикански актери и актерки

Lucero | Facundo Arana | Kate del Castillo | William Levy | Maite Perroni
Теми
33
Мислења
440
Теми
33
Мислења
440

Играни филмови

Американски, латино американски, балкански и македонски... коментирајте ги омилените играни филмови и дознајте ги сите новости околу нив.
Теми
31
Мислења
1.6K
Теми
31
Мислења
1.6K

Цртани филмови и серии

Frozen, Toy store, Coco, Shrek, Aladdin, Bambie, The lion king, Mulan, Cinderella, Snow White
Теми
2
Мислења
187
Теми
2
Мислења
187

Македонска

Теми
68
Мислења
4K
Теми
68
Мислења
4K

Балканска

Теми
8
Мислења
1.4K
Теми
8
Мислења
1.4K

Странска

Теми
55
Мислења
1.4K
Теми
55
Мислења
1.4K

Евровизија

Теми
15
Мислења
8K
Теми
15
Мислења
8K

Анкети и анализи

Теми
66
Мислења
8.9K
Теми
66
Мислења
8.9K

Компјутери

Теми
25
Мислења
1.6K
Теми
25
Мислења
1.6K

Оф топик

Теми
65
Мислења
16K
Теми
65
Мислења
16K

Игри

Теми
29
Мислења
7.1K
Теми
29
Мислења
7.1K
 • Steff

Вебновели

Enseñame a Volar | Ardiente Pasión | Alevosía | VENDETTA, amor e pena de morte | Luna Roja
Теми
24
Мислења
1.4K
Теми
24
Мислења
1.4K

Канта

Теми
39
Мислења
754
Теми
39
Мислења
754

Литература и Театар

Теми
5
Мислења
1.1K
Теми
5
Мислења
1.1K

Фамилија

Теми
2
Мислења
27
Теми
2
Мислења
27

Љубов и Секс

Теми
9
Мислења
47
Теми
9
Мислења
47

Мистерии

Теми
5
Мислења
19
Теми
5
Мислења
19

Мода и Убавина

Теми
11
Мислења
125
Теми
11
Мислења
125

Образование

Теми
12
Мислења
283
Теми
12
Мислења
283

Онлајн членови

Нови мислења

Статистика на форумот

Теми
2,180
Мислења
205,647
Членови
6,677
Последен член
OvaSumJas

Новости

Нови статуси

dallavera wrote on Beauty's profile.
Јао Бјутинела, немој да го менуваш веќе аватарот. Топп е. :haha:
Top