Нови мислења од корисници

nekoj moze da mi kaze zosto se zaklucani ostanatite kategorii vo forumot ?
Developerv2
Developerv2
Здраво @Zlateprbm направено е промена на корисничка група, провери сега дали е ок..
Сакам да го променам корисничкото име на форумот
Developerv2
Developerv2
Веќе го искористи правото на промена на корисничкото име, и зошто би го променил пак? Причина?
A
Aslan Turkey
Ова е последно те молам. Не сакам на форумот да сум аслан
A
Aslan Turkey
Само да знаеш дека дани прави грешки во статиите на порталот . Еден член на форумот сака да и докаже дека и е грешна статијата, а дани уште и се расправа со членот дрска и безобразна е
Ако сакаш да го решиме очи во очи проблемот
Steff
Steff
Хахахахахаха фала Богу никаков проблем јас ниту со тебе ниту со некој од други форумџии си немам. Се заебавам јас малку како и сите ние тука. Кој сака нек прифати заебанција, кој не сака што да работам.
  • Ми се допаѓа
Реакции: TVman
Дани тој кабелскиот канал што ќе се емитуваат турските серии ќе биде како fox life, axn итн . Само превод да си уклучиш кој сакаш или пак ќе ги емитуваат со залепен титл
Ок во ред тогаш се извинувам. И Новогодишниот преспав ќе го има на нет јас ќе го снимам
Штом овој шит на Сител со години наназад се става на нет, не верувам дека ова нема да го има

Што сакаш да кажеш со ова мислење во темата на Преспав.
Мене ми велиш шит или?
anonimen
anonimen
Само сакам да кажам дека шитот од Сител го има на нет, ошто специјалот од преспав да го нема, тебе не те спомнав никаде, не се преценувај!
знаеш то оди е*исе
A
Aslan Turkey
Јас ќе ја снимав Фамилијата марковски ама нема
A
Aslan Turkey
Особено ти немој да ми бараш да ти снимам нешто после откако си лајкнал едно мислење за да ме банираат
A
Aslan Turkey
Mrdnat si
Top