Телевизија

 • Форум
  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Македонски ТВ серии
  28 Теми
  1302 Мислења
  Последно мислење од aleksCASKA Види го последното мислење
  Саб Maр 24, 2018 12:54 am
 • Македонски телевизии
  Критикувај ја работата на телевизиите, допринеси во нивното подобрување!
  32 Теми
  21388 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Чет Aпр 19, 2018 10:22 am
 • Македонски емисии
  Изнеси го јавно својот став во врска со македонските емисии.
  Подфорум: Ретро
  42 Теми
  1611 Мислења
  Последно мислење од aleksCASKA Види го последното мислење
  Пон Maр 19, 2018 5:27 pm
 • Телевизиски фаци
  Водители, новинари, предводници на кичерајот и слично, сите тие се ТВ фаци.
  6 Теми
  245 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Саб Феб 17, 2018 10:04 am
 • Други телевизии
  Твоето мислење за телевизиите надвор од Македонија.
  19 Теми
  1641 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Нед Aпр 15, 2018 9:21 pm
 • Реални шоуа, странски емисии
  Танц со ѕвездите, The X Factor, Survivor, Veliki Brat, Farma, The Voice, Сите наши песни
  32 Теми
  6151 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Чет Maр 22, 2018 3:41 pm


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


cron