Телевизија

 • Форум
  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Македонски ТВ серии
  24 Теми
  796 Мислења
  Последно мислење од TVman Види го последното мислење
  Нед Јан 29, 2017 6:51 pm
 • Македонски телевизии
  Критикувај ја работата на телевизиите, допринеси во нивното подобрување!
  31 Теми
  18885 Мислења
  Последно мислење од ivag27 Види го последното мислење
  Саб Феб 25, 2017 4:58 pm
 • Македонски емисии
  Изнеси го јавно својот став во врска со македонските емисии.
  Подфорум: Ретро
  40 Теми
  1523 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Пет Феб 17, 2017 1:22 am
 • Телевизиски фаци
  Водители, новинари, предводници на кичерајот и слично, сите тие се ТВ фаци.
  6 Теми
  221 Мислења
  Последно мислење од Taki252 Види го последното мислење
  Вто Jул 14, 2015 8:21 pm
 • Други телевизии
  Твоето мислење за телевизиите надвор од Македонија.
  19 Теми
  1501 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Сре Феб 01, 2017 1:18 pm
 • Реални шоуа, странски емисии
  Танц со ѕвездите, The X Factor, Survivor, Veliki Brat, Farma, The Voice, Сите наши песни
  31 Теми
  5858 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Саб Феб 18, 2017 12:46 am


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


cron