Chat

  • Автор на оваа тема Bobi!
  • Датум кога е започната темата

M@RKO

Добро-Познат Член
17,594
5,143
113
Си спуштив Спотифај. Ѕверотина од програма! Само ме интересира дали зафаќа дополнителен простор од меморијата, да не ги спушта песните во позадина или не?
На мобилен без премиум ми заврши гратисот додека на телевизорот и понатака може да слушам музика цели албуми. Чудна работа.
 

JeftoMKD

Добро-Познат Член
719
1,533
93
Камај го споделиле, баш сега го видов.
Не љубомори шефице... Ако имам ја пари од слава, ќе вложам за реклами на порталот ахха.

На тоа и мислев кога напишав дека станал познат. :406389:
Шефе дој утре у дирекција, ќе ти лупнам автограм еден... Еве и печат ако сакаш не е фрка хахах.
 

JeftoMKD

Добро-Познат Член
719
1,533
93
Чуј, автограм, напрај ме познат, да вртам пара. :406389:
А бе знаеш дека мојот аУтограм е специфичен чоек... Ја ако турам потписот, исто ко Указ за прогласување на закон да сум напраил...
Спреми ти ливчето кај да турам ја потписот и решен проблемот :rolleye: Еве ако сакаш и за банка нешто, не е фрка, ќе уплатам, само ти гласај за мене на наредни избори :haha:
 

NaEdenCovekBratMu

Добро-Познат Член
5,612
9,078
113
А бе знаеш дека мојот аУтограм е специфичен чоек... Ја ако турам потписот, исто ко Указ за прогласување на закон да сум напраил...
Спреми ти ливчето кај да турам ја потписот и решен проблемот :rolleye: Еве ако сакаш и за банка нешто, не е фрка, ќе уплатам, само ти гласај за мене на наредни избори :haha:
Договорено. :904400:
 

M@RKO

Добро-Познат Член
17,594
5,143
113
Eве ја Лиде Лиде
 

dallavera

Добро-Познат Член
3,652
4,301
113
A што и каде коментира?

Тие две сестри уште ли досадуваат? Аман од нив две!
Следам неколку глумци и глумици од Србија и кога и да пуштат некоја фотка оваа им се лигави по коментари или им пишува нешто "вицкасто".

Раат се нема ни од неа ни од сесрето. :religiozen:
 
Top