Добредојде на форумот

Регистрирајте сѐ или логирајте сѐ за да имате целосен пристап на форумот на ТВ Пакет!

Register Најави се

Предлог за отварање на теми

Beauty

Администратор
Мислења
19,043
Допаѓања
3,893
Поени
113
Имаш и за Нетфликс и за HBO.

ЕДИТ
Сега гледам. На мобилната верзија не се гледаат тие подкатегории на Home. Се гледаат дури кога ќе ги отвориш соодветните подфоруми.
 

M@RKO

Добро-Познат Член
Мислења
10,348
Допаѓања
251
Поени
83
Има за Netflix и HBO поткатегории кај што се сместени сериите, ама не се теми за да може да се коментира општо за услугата, за претплата и за ред други слични такви работи. Има општа тема во делот Забава - Компјутери за Netflix
На тоа можеби мислеше PeterGriffin.

Би било добро да се отвори таков потфорум со наслов On Demand и интернет ТВ услуги па таму да се отвораат такви теми и да се префрлат тие општите теми за Netflix и Коdi што моментално се во делот Забава - Компјутери.
 

kristijan10

Добро-Познат Член
Мислења
336
Допаѓања
362
Поени
63
Превод:
Има теми за серии во подфоруми за Нетфликс и ХБО ама нема тема посебно за нив (Нетфликс и ХБО), каде ќе може да се коментира за нивните услуги. :406389:
 
Допаѓања: M@RKO