Chat

  • Автор на оваа тема Bobi!
  • Датум кога е започната темата

Aslan Turkey

Добро-Познат Член
4,249
1,752
113
Сите сме фалични на форумот.
Дани неможе на крај да излезе со нас
Сега да се појави од некаде Лукас сите ќе не банира ќе не затвори во лудница:haha:
 

Beauty

Администратор
46,731
56,249
113
1. Сценарио- 3
2. Продукција- 3
3. Протагонисти- 4
4.
Aнтагонисти- 3
5. Споредни ликови- 3
6.
Музика- 5
Гласот не се рачуна! Со Естрамботика се знае како се игра - чисто и отворено. А со исти IP адреси, не.
 

JovanaFM

Активен Член
134
97
28
Гласот не се рачуна! Со Естрамботика се знае како се игра - чисто и отворено. А со исти IP адреси, не.
За различен човек станува збор...сестра ми е...а иста е ИП адресата затоа што сме на исто место...нели е логично тоа...и за Аси е гласано од иста ИП адреса па се рачунаше...нема на друго место да иде едната за да гласа!
 

Ivance

Активен Член
128
159
43
Гласот не се рачуна! Со Естрамботика се знае како се игра - чисто и отворено. А со исти IP адреси, не.
Не знаев дека треба да отидам во Велес за да гласам од друга ИП адреса за да не гласаме со сестра ми од истата. Ќе си знам за следен пат.
 

Beauty

Администратор
46,731
56,249
113
За различен човек станува збор...сестра ми е...а иста е ИП адресата затоа што сме на исто место...нели е логично тоа...и за Аси е гласано од иста ИП адреса па се рачунаше...нема на друго место да иде едната за да гласа!
Ау, Јована и Ивана, сестрите. Вие ли сте? Поврзани со Ay yapim, така ?

ДОБРЕДОЈДОВТЕ , ДРАГИ МОИ !!! :606675:


Се извинувам, гласот се смета, секако!
 

Beauty

Администратор
46,731
56,249
113
Не знаев дека треба со сестра ми од исти профил да гласам и да имам исти профил на интернет. Ќе си знам за следниот пат.
Добро де, еве се извинив, и се разјаснивме! Пишете само дали сте вие двете сестри со Ay yapim поврзани, и ако е така, бидете ни драги гости и членки на форумот постојано.
 

Beauty

Администратор
46,731
56,249
113
Фала ама од каде таа информација дека сме со Ay yapim поврзани?
Па таква информација имав :406389: Уште од поодамна, дека сте биле и вие две фанови на Каролина и некои сценарија сте имале пишувано за Ај јапим, или можеби сум грешка?
 

JovanaFM

Активен Член
134
97
28
хахах, на Каро сме и најголеми фанови, а тоа со Ay Yapim некој те преварил поштено...а која си ти пошто гледам дека прилично не знаеш?
 

Beauty

Администратор
46,731
56,249
113
хахах, на Каро сме и најголеми фанови, а тоа со Ay Yapim некој те преварил поштено...а која си ти пошто гледам дека прилично не знаеш?
That s one secret I will never tell you, XoXo Gossip girl here. :406389:

Шала на страна, јас сум исто најголем фан на Каролина, а вас две ве знам само дека постоите и дека сте големи фанови на Каролина, ама и дека сте пишувале сценарио за Ај Јапим.
 

JovanaFM

Активен Член
134
97
28
That s one secret I will never tell you, XoXo Gossip girl here. :406389:

Шала на страна, јас сум исто најголем фан на Каролина, а вас две ве знам само дека постоите и дека сте големи фанови на Каролина, ама и дека сте пишувале сценарио за Ај Јапим.
Јасно ми е сега од кај не знаеш...кога е во прашање Каро, сите не знаат...а да пишувавме за Ay Yapim верувај немаше да сме уште тука хахах...и една исправка...не големи фанови туку НАЈголеми...тука нема компромис! :)
 
Top