Сега е точно : Чет Феб 22, 2018 8:23 am

 • Форум
  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Околу форумот
  Форумот е затворен за гости, регистрирај се!
  10 Теми
  1913 Мислења
  Последно мислење од Shermandox Види го последното мислење
  Чет Феб 22, 2018 2:37 am

 • Македонски ТВ серии
  28 Теми
  1280 Мислења
  Последно мислење од TVman Види го последното мислење
  Вто Феб 20, 2018 8:57 pm
 • Македонски телевизии
  Критикувај ја работата на телевизиите, допринеси во нивното подобрување!
  31 Теми
  20924 Мислења
  Последно мислење од Blagojche Види го последното мислење
  Чет Феб 22, 2018 1:16 am
 • Македонски емисии
  Изнеси го јавно својот став во врска со македонските емисии.
  Подфорум: Ретро
  40 Теми
  1593 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Вто Јан 23, 2018 5:36 pm
 • Телевизиски фаци
  Водители, новинари, предводници на кичерајот и слично, сите тие се ТВ фаци.
  6 Теми
  245 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Саб Феб 17, 2018 10:04 am
 • Други телевизии
  Твоето мислење за телевизиите надвор од Македонија.
  19 Теми
  1631 Мислења
  Последно мислење од TVman Види го последното мислење
  Пет Феб 02, 2018 5:53 pm
 • Реални шоуа, странски емисии
  Танц со ѕвездите, The X Factor, Survivor, Veliki Brat, Farma, The Voice, Сите наши песни
  32 Теми
  6144 Мислења
  Последно мислење од ivag27 Види го последното мислење
  Пон Феб 05, 2018 1:15 am

 • Primetime news
  Сите новости поврзани околу новите и старите прајм тајм серии.
  13 Теми
  3077 Мислења
  Последно мислење од Shermandox Види го последното мислење
  Чет Феб 22, 2018 2:35 am
 • ABC
  Grey's Anatomy | Scandal | How to get away with murder | Once Upon a Time | Modern Family
  63 Теми
  1050 Мислења
  Последно мислење од Shermandox Види го последното мислење
  Чет Феб 22, 2018 2:36 am
 • CBS
  The Good Wife | Person of Interest | 2 Broke Girls | The Big Bang Theory | How I Met Your Mother
  31 Теми
  780 Мислења
  Последно мислење од Taki252 Види го последното мислење
  Пет Сеп 30, 2016 11:50 pm
 • CW (Warner Bros)
  One Tree Hill | Dynasty | Supernatural | Gilmore Girls | 7th Heaven
  34 Теми
  635 Мислења
  Последно мислење од LucasScott Види го последното мислење
  Сре Ное 15, 2017 9:38 am
 • FOX
  The X-Files | Empire | The Following| Scream Queens | Beverly Hills, 90210
  36 Теми
  415 Мислења
  Последно мислење од Shermandox Види го последното мислење
  Чет Феб 22, 2018 2:38 am
 • NBC
  Parenthood | Parks and Recreation | Up All Night | Revolution | Community
  49 Теми
  386 Мислења
  Последно мислење од Hook'O Види го последното мислење
  Нед Maј 14, 2017 9:23 pm
 • Прајм тајм серии од други мрежи
  Game of Thrones | American Horror Story | The Leftovers | Devious Maids | Bates Motel
  136 Теми
  1840 Мислења
  Последно мислење од anonimen Види го последното мислење
  Саб Феб 17, 2018 7:23 pm
 • Шпански серии
  Velvet | Luna, el misterio de Calenda | Gran Hotel | Física o química | Aquí no hay quien viva
  17 Теми
  606 Мислења
  Последно мислење од Beauty Види го последното мислење
  Пет Јан 08, 2016 5:45 pm

 • Драмски серии - инфо
  Новости за сериите што доаѓаат во Македонија, термини и броеви на епизоди
  4 Теми
  7206 Мислења
  Последно мислење од anonimen Види го последното мислење
  Вто Феб 20, 2018 11:10 pm
 • Серии од други земји
  Vatre Ivanjske | Самац у браку | Институт благородных девиц | Tajne | Sunset beach
  50 Теми
  535 Мислења
  Последно мислење од TVman Види го последното мислење
  Вто Феб 20, 2018 6:30 pm
 • Турски и индиски серии
  Saraswatichandra | Aşk-ı memnu | Paramparça | Yaprak dökümü | Kaderimin yazıldığı gün
  158 Теми
  2861 Мислења
  Последно мислење од TVman Види го последното мислење
  Сре Феб 21, 2018 9:34 pm


 • Филм
  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Дебата за филмовите
  Американски, латино американски, балкански и македонски... коментирајте ги омилените играни филмови и дознајте ги сите новости околу нив.
  23 Теми
  1198 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Сре Јан 03, 2018 12:50 am

 • Музика
  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Македонска
  68 Теми
  2131 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Пон Феб 19, 2018 12:03 am
 • Балканска
  7 Теми
  207 Мислења
  Последно мислење од Beauty Види го последното мислење
  Сре Феб 14, 2018 3:49 pm
 • Странска
  54 Теми
  1211 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Пет Јан 05, 2018 12:57 am
 • Евровизија
  18 Теми
  4882 Мислења
  Последно мислење од Univerzum Види го последното мислење
  Сре Феб 14, 2018 4:36 pm

 • Забава
  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Вебновели
  Enseñame a Volar | Ardiente Pasión | Alevosía | VENDETTA, amor e pena de morte | Luna Roja
  24 Теми
  1371 Мислења
  Последно мислење од LucasScott Види го последното мислење
  Пон Aвг 07, 2017 2:18 pm
 • Анкети и анализи
  28 Теми
  2133 Мислења
  Последно мислење од Hook'O Види го последното мислење
  Нед Феб 04, 2018 10:42 pm
 • Компјутери
  16 Теми
  879 Мислења
  Последно мислење од anonimen Види го последното мислење
  Пон Јан 29, 2018 5:30 pm
 • Оф топик
  60 Теми
  6932 Мислења
  Последно мислење од Some Special Види го последното мислење
  Чет Феб 22, 2018 2:44 am
 • Игри
  15 Теми
  3999 Мислења
  Последно мислење од SomebodyUnique Види го последното мислење
  Нед Дек 31, 2017 12:23 am
 • А и М
  Место за дискусија помеѓу админи и модератори.
  2 Теми
  1188 Мислења
  Последно мислење од Крис Види го последното мислење
  Саб Јан 25, 2014 10:27 am
 • Канта
  39 Теми
  752 Мислења
  Последно мислење од Bobi! Види го последното мислење
  Нед Jун 23, 2013 7:27 pm


Кој е Присутен

Вкупно има 4 Присутни членови :: 0 регистрирани, 0 сокриени и 4 Гости (Податоците се базирани според активноста на членовите во последните 5 минути)
Најмногу Присутни членови во исто време се: 62 на: Нед Ное 17, 2013 3:05 pm

Регистрирани Членови: Нема регистрирани членови
Легенда: Администратори, Модератори, Супер модератори, ТВ личности

Статистика

Вкупно мислења 96413 • Вкупно теми 1691 • Вкупно членови 7683 • Добредојде на му посакуваме на најновиот регистриран член Кристијано

cron