Сега е точно : Пет Дек 15, 2017 5:52 pm

 • Форум
  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Околу форумот
  Форумот е затворен за гости, регистрирај се!
  9 Теми
  1831 Мислења
  Последно мислење од TVman Види го последното мислење
  Чет Дек 14, 2017 5:48 pm

 • Македонски ТВ серии
  28 Теми
  1213 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Чет Дек 14, 2017 9:12 pm
 • Македонски телевизии
  Критикувај ја работата на телевизиите, допринеси во нивното подобрување!
  31 Теми
  20455 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Пет Дек 15, 2017 12:24 pm
 • Македонски емисии
  Изнеси го јавно својот став во врска со македонските емисии.
  Подфорум: Ретро
  40 Теми
  1580 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Пон Дек 11, 2017 1:24 am
 • Телевизиски фаци
  Водители, новинари, предводници на кичерајот и слично, сите тие се ТВ фаци.
  6 Теми
  225 Мислења
  Последно мислење од Burrows Види го последното мислење
  Вто Сеп 05, 2017 2:29 pm
 • Други телевизии
  Твоето мислење за телевизиите надвор од Македонија.
  19 Теми
  1620 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Чет Дек 14, 2017 10:39 pm
 • Реални шоуа, странски емисии
  Танц со ѕвездите, The X Factor, Survivor, Veliki Brat, Farma, The Voice, Сите наши песни
  32 Теми
  6120 Мислења
  Последно мислење од TVman Види го последното мислење
  Сре Дек 13, 2017 7:27 pm

 • Primetime news
  Сите новости поврзани околу новите и старите прајм тајм серии.
  13 Теми
  3039 Мислења
  Последно мислење од Beauty Види го последното мислење
  Пет Дек 15, 2017 11:42 am
 • ABC
  Grey's Anatomy | Scandal | How to get away with murder | Once Upon a Time | Modern Family
  63 Теми
  1044 Мислења
  Последно мислење од anonimen Види го последното мислење
  Чет Ное 16, 2017 8:03 pm
 • CBS
  The Good Wife | Person of Interest | 2 Broke Girls | The Big Bang Theory | How I Met Your Mother
  31 Теми
  780 Мислења
  Последно мислење од Taki252 Види го последното мислење
  Пет Сеп 30, 2016 11:50 pm
 • CW (Warner Bros)
  One Tree Hill | Dynasty | Supernatural | Gilmore Girls | 7th Heaven
  34 Теми
  635 Мислења
  Последно мислење од LucasScott Види го последното мислење
  Сре Ное 15, 2017 9:38 am
 • FOX
  The X-Files | Empire | The Following| Scream Queens | Beverly Hills, 90210
  36 Теми
  414 Мислења
  Последно мислење од Beauty Види го последното мислење
  Нед Maј 28, 2017 5:47 pm
 • NBC
  Parenthood | Parks and Recreation | Up All Night | Revolution | Community
  49 Теми
  386 Мислења
  Последно мислење од Hook'O Види го последното мислење
  Нед Maј 14, 2017 9:23 pm
 • Прајм тајм серии од други мрежи
  Game of Thrones | American Horror Story | The Leftovers | Devious Maids | Bates Motel
  136 Теми
  1777 Мислења
  Последно мислење од dallavera Види го последното мислење
  Пет Дек 15, 2017 5:36 pm
 • Шпански серии
  Velvet | Luna, el misterio de Calenda | Gran Hotel | Física o química | Aquí no hay quien viva
  17 Теми
  606 Мислења
  Последно мислење од Beauty Види го последното мислење
  Пет Јан 08, 2016 5:45 pm

 • Драмски серии - инфо
  Новости за сериите што доаѓаат во Македонија, термини и броеви на епизоди
  4 Теми
  6816 Мислења
  Последно мислење од Some Special Види го последното мислење
  Чет Дек 14, 2017 8:44 pm
 • Серии од други земји
  Vatre Ivanjske | Самац у браку | Институт благородных девиц | Tajne | Sunset beach
  50 Теми
  526 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Пон Дек 11, 2017 4:20 pm
 • Турски и индиски серии
  Saraswatichandra | Aşk-ı memnu | Paramparça | Yaprak dökümü | Kaderimin yazıldığı gün
  155 Теми
  2780 Мислења
  Последно мислење од TVman Види го последното мислење
  Чет Дек 14, 2017 6:26 pm


 • Филм
  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Дебата за филмовите
  Американски, латино американски, балкански и македонски... коментирајте ги омилените играни филмови и дознајте ги сите новости околу нив.
  23 Теми
  1196 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Саб Сеп 23, 2017 2:06 pm

 • Музика
  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Македонска
  68 Теми
  2064 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Пон Дек 04, 2017 2:22 am
 • Балканска
  7 Теми
  202 Мислења
  Последно мислење од TVman Види го последното мислење
  Нед Ное 19, 2017 9:30 pm
 • Странска
  54 Теми
  1209 Мислења
  Последно мислење од TVman Види го последното мислење
  Пет Oкт 27, 2017 8:20 pm
 • Евровизија
  18 Теми
  4870 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Нед Дек 03, 2017 1:08 pm

 • Забава
  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Вебновели
  Enseñame a Volar | Ardiente Pasión | Alevosía | VENDETTA, amor e pena de morte | Luna Roja
  24 Теми
  1371 Мислења
  Последно мислење од LucasScott Види го последното мислење
  Пон Aвг 07, 2017 2:18 pm
 • Анкети и анализи
  27 Теми
  2125 Мислења
  Последно мислење од Hook'O Види го последното мислење
  Пон Ное 27, 2017 11:37 pm
 • Компјутери
  16 Теми
  874 Мислења
  Последно мислење од Dexter26 Види го последното мислење
  Пон Ное 20, 2017 1:43 am
 • Оф топик
  59 Теми
  6850 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Пет Дек 15, 2017 5:33 pm
 • Игри
  15 Теми
  3998 Мислења
  Последно мислење од aleksCASKA Види го последното мислење
  Пон Феб 15, 2016 6:41 pm
 • А и М
  Место за дискусија помеѓу админи и модератори.
  2 Теми
  1188 Мислења
  Последно мислење од Крис Види го последното мислење
  Саб Јан 25, 2014 10:27 am
 • Канта
  39 Теми
  752 Мислења
  Последно мислење од Bobi! Види го последното мислење
  Нед Jун 23, 2013 7:27 pm


Кој е Присутен

Вкупно има 4 Присутни членови :: 0 регистрирани, 0 сокриени и 4 Гости (Податоците се базирани според активноста на членовите во последните 5 минути)
Најмногу Присутни членови во исто време се: 62 на: Нед Ное 17, 2013 3:05 pm

Регистрирани Членови: Нема регистрирани членови
Легенда: Администратори, Модератори, Супер модератори, ТВ личности

Статистика

Вкупно мислења 94861 • Вкупно теми 1685 • Вкупно членови 7420 • Добредојде на му посакуваме на најновиот регистриран член elvaxo11