Сега е точно : Вто Maј 30, 2017 9:11 am

 • Форум
  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Околу форумот
  Форумот е затворен за гости, регистрирај се!
  9 Теми
  1825 Мислења
  Последно мислење од Beauty Види го последното мислење
  Нед Aпр 23, 2017 1:02 pm

 • Македонски ТВ серии
  24 Теми
  816 Мислења
  Последно мислење од Hook'O Види го последното мислење
  Нед Maј 21, 2017 4:12 pm
 • Македонски телевизии
  Критикувај ја работата на телевизиите, допринеси во нивното подобрување!
  31 Теми
  19340 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Пон Maј 29, 2017 11:46 pm
 • Македонски емисии
  Изнеси го јавно својот став во врска со македонските емисии.
  Подфорум: Ретро
  40 Теми
  1540 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Чет Maј 25, 2017 12:09 am
 • Телевизиски фаци
  Водители, новинари, предводници на кичерајот и слично, сите тие се ТВ фаци.
  6 Теми
  222 Мислења
  Последно мислење од Beauty Види го последното мислење
  Вто Maр 21, 2017 7:24 pm
 • Други телевизии
  Твоето мислење за телевизиите надвор од Македонија.
  19 Теми
  1534 Мислења
  Последно мислење од TVman Види го последното мислење
  Вто Maј 09, 2017 3:56 pm
 • Реални шоуа, странски емисии
  Танц со ѕвездите, The X Factor, Survivor, Veliki Brat, Farma, The Voice, Сите наши песни
  31 Теми
  5892 Мислења
  Последно мислење од Beauty Види го последното мислење
  Саб Maј 27, 2017 2:15 pm

 • Primetime news
  Сите новости поврзани околу новите и старите прајм тајм серии.
  12 Теми
  2963 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Пон Maј 29, 2017 11:39 pm
 • ABC
  Grey's Anatomy | Scandal | How to get away with murder | Once Upon a Time | Modern Family
  63 Теми
  1037 Мислења
  Последно мислење од Beauty Види го последното мислење
  Пет Maј 19, 2017 2:02 pm
 • CBS
  The Good Wife | Person of Interest | 2 Broke Girls | The Big Bang Theory | How I Met Your Mother
  31 Теми
  780 Мислења
  Последно мислење од Taki252 Види го последното мислење
  Пет Сеп 30, 2016 11:50 pm
 • CW (Warner Bros)
  The Vampire Diaries | Arrow | Supernatural | Gilmore Girls | 7th Heaven
  34 Теми
  630 Мислења
  Последно мислење од SomebodyUnique Види го последното мислење
  Нед Maр 26, 2017 10:39 pm
 • FOX
  The X-Files | Empire | The Following| Scream Queens | Beverly Hills, 90210
  36 Теми
  414 Мислења
  Последно мислење од Beauty Види го последното мислење
  Нед Maј 28, 2017 5:47 pm
 • NBC
  Parenthood | Parks and Recreation | Up All Night | Revolution | Community
  49 Теми
  386 Мислења
  Последно мислење од Hook'O Види го последното мислење
  Нед Maј 14, 2017 9:23 pm
 • Прајм тајм серии од други мрежи
  Game of Thrones | American Horror Story | The Leftovers | Devious Maids | Bates Motel
  134 Теми
  1711 Мислења
  Последно мислење од Hook'O Види го последното мислење
  Вто Aпр 25, 2017 6:29 pm
 • Шпански серии
  Velvet | Luna, el misterio de Calenda | Gran Hotel | Física o química | Aquí no hay quien viva
  17 Теми
  606 Мислења
  Последно мислење од Beauty Види го последното мислење
  Пет Јан 08, 2016 5:45 pm

 • Драмски серии - инфо
  Новости за сериите што доаѓаат во Македонија, термини и броеви на епизоди
  4 Теми
  5769 Мислења
  Последно мислење од TVman Види го последното мислење
  Нед Maј 28, 2017 5:50 pm
 • Серии од други земји
  Vatre Ivanjske | Самац у браку | Институт благородных девиц | Tajne | Sunset beach
  48 Теми
  476 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Пет Maр 10, 2017 7:25 pm
 • Турски и индиски серии
  Küçük ağa | Güllerin savaşı | Aşkın bedeli | Uttaran | Fatmagül'ün suçu ne?
  143 Теми
  2323 Мислења
  Последно мислење од Beauty Види го последното мислење
  Нед Maј 07, 2017 11:40 am


 • Филм
  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Дебата за филмовите
  Американски, латино американски, балкански и македонски... коментирајте ги омилените играни филмови и дознајте ги сите новости околу нив.
  23 Теми
  1183 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Вто Aпр 25, 2017 7:59 pm

 • Музика
  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Македонска
  68 Теми
  1861 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Чет Maј 25, 2017 4:31 pm
 • Балканска
  7 Теми
  169 Мислења
  Последно мислење од TVman Види го последното мислење
  Чет Maј 25, 2017 3:31 pm
 • Странска
  54 Теми
  1199 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Пон Maј 29, 2017 11:41 am
 • Евровизија
  18 Теми
  4839 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Пон Maј 15, 2017 1:41 pm

 • Забава
  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Вебновели
  Enseñame a Volar | Ardiente Pasión | Alevosía | VENDETTA, amor e pena de morte | Luna Roja
  24 Теми
  1348 Мислења
  Последно мислење од LucasScott Види го последното мислење
  Нед Maј 01, 2016 10:27 am
 • Анкети и анализи
  27 Теми
  2118 Мислења
  Последно мислење од Hook'O Види го последното мислење
  Пон Aпр 17, 2017 12:46 pm
 • Компјутери
  15 Теми
  853 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Чет Maј 04, 2017 4:03 pm
 • Оф топик
  59 Теми
  6783 Мислења
  Последно мислење од TVman Види го последното мислење
  Пон Maј 29, 2017 4:16 pm
 • Игри
  15 Теми
  3998 Мислења
  Последно мислење од aleksCASKA Види го последното мислење
  Пон Феб 15, 2016 6:41 pm
 • А и М
  Место за дискусија помеѓу админи и модератори.
  2 Теми
  1188 Мислења
  Последно мислење од Крис Види го последното мислење
  Саб Јан 25, 2014 10:27 am
 • Канта
  39 Теми
  752 Мислења
  Последно мислење од Bobi! Види го последното мислење
  Нед Jун 23, 2013 7:27 pm


Кој е Присутен

Вкупно има 4 Присутни членови :: 1 регистрирани, 0 сокриени и 3 Гости (Податоците се базирани според активноста на членовите во последните 5 минути)
Најмногу Присутни членови во исто време се: 62 на: Нед Ное 17, 2013 3:05 pm

Регистрирани Членови: Dexter26
Легенда: Администратори, Модератори, Супер модератори, ТВ личности

Статистика

Вкупно мислења 90472 • Вкупно теми 1656 • Вкупно членови 5118 • Добредојде на му посакуваме на најновиот регистриран член ArthurRiz