Сега е точно : Саб Феб 25, 2017 1:21 pm

 • Форум
  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Околу форумот
  Форумот е затворен за гости, регистрирај се!
  9 Теми
  1814 Мислења
  Последно мислење од Beauty Види го последното мислење
  Пон Феб 20, 2017 10:50 pm

 • Македонски ТВ серии
  24 Теми
  796 Мислења
  Последно мислење од TVman Види го последното мислење
  Нед Јан 29, 2017 6:51 pm
 • Македонски телевизии
  Критикувај ја работата на телевизиите, допринеси во нивното подобрување!
  31 Теми
  18884 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Саб Феб 25, 2017 11:38 am
 • Македонски емисии
  Изнеси го јавно својот став во врска со македонските емисии.
  Подфорум: Ретро
  40 Теми
  1523 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Пет Феб 17, 2017 1:22 am
 • Телевизиски фаци
  Водители, новинари, предводници на кичерајот и слично, сите тие се ТВ фаци.
  6 Теми
  221 Мислења
  Последно мислење од Taki252 Види го последното мислење
  Вто Jул 14, 2015 8:21 pm
 • Други телевизии
  Твоето мислење за телевизиите надвор од Македонија.
  19 Теми
  1501 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Сре Феб 01, 2017 1:18 pm
 • Реални шоуа, странски емисии
  Танц со ѕвездите, The X Factor, Survivor, Veliki Brat, Farma, The Voice, Сите наши песни
  31 Теми
  5858 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Саб Феб 18, 2017 12:46 am

 • Primetime news
  Сите новости поврзани околу новите и старите прајм тајм серии.
  12 Теми
  2895 Мислења
  Последно мислење од TVman Види го последното мислење
  Сре Феб 15, 2017 8:20 pm
 • ABC
  Grey's Anatomy | Scandal | How to get away with murder | Once Upon a Time | Modern Family
  62 Теми
  1031 Мислења
  Последно мислење од Blagojche Види го последното мислење
  Чет Дек 22, 2016 4:58 am
 • CBS
  The Good Wife | Person of Interest | 2 Broke Girls | The Big Bang Theory | How I Met Your Mother
  31 Теми
  780 Мислења
  Последно мислење од Taki252 Види го последното мислење
  Пет Сеп 30, 2016 11:50 pm
 • CW (Warner Bros)
  The Vampire Diaries | Arrow | Supernatural | Gilmore Girls | 7th Heaven
  34 Теми
  629 Мислења
  Последно мислење од Beauty Види го последното мислење
  Саб Јан 28, 2017 8:59 pm
 • FOX
  The X-Files | Empire | The Following| Scream Queens | Beverly Hills, 90210
  35 Теми
  410 Мислења
  Последно мислење од Beauty Види го последното мислење
  Вто Јан 03, 2017 7:41 pm
 • NBC
  Parenthood | Parks and Recreation | Up All Night | Revolution | Community
  48 Теми
  381 Мислења
  Последно мислење од SomebodyUnique Види го последното мислење
  Чет Феб 09, 2017 11:29 am
 • Прајм тајм серии од други мрежи
  Game of Thrones | American Horror Story | The Leftovers | Devious Maids | Bates Motel
  134 Теми
  1704 Мислења
  Последно мислење од Hook'O Види го последното мислење
  Сре Феб 08, 2017 12:52 pm
 • Шпански серии
  Velvet | Luna, el misterio de Calenda | Gran Hotel | Física o química | Aquí no hay quien viva
  17 Теми
  606 Мислења
  Последно мислење од Beauty Види го последното мислење
  Пет Јан 08, 2016 5:45 pm

 • Драмски серии - инфо
  Новости за сериите што доаѓаат во Македонија, термини и броеви на епизоди
  4 Теми
  5563 Мислења
  Последно мислење од Beauty Види го последното мислење
  Саб Феб 25, 2017 11:43 am
 • Серии од други земји
  Vatre Ivanjske | Самац у браку | Институт благородных девиц | Tajne | Sunset beach
  47 Теми
  466 Мислења
  Последно мислење од aleksCASKA Види го последното мислење
  Пон Јан 30, 2017 12:51 am
 • Турски и индиски серии
  Küçük ağa | Güllerin savaşı | Aşkın bedeli | Uttaran | Fatmagül'ün suçu ne?
  139 Теми
  2289 Мислења
  Последно мислење од Beauty Види го последното мислење
  Пон Феб 13, 2017 7:27 pm


 • Филм
  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Дебата за филмовите
  Американски, латино американски, балкански и македонски... коментирајте ги омилените играни филмови и дознајте ги сите новости околу нив.
  23 Теми
  1179 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Чет Феб 23, 2017 11:42 am

 • Музика
  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Македонска
  68 Теми
  1798 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Сре Феб 08, 2017 8:09 pm
 • Балканска
  7 Теми
  150 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Сре Ное 09, 2016 10:48 pm
 • Странска
  54 Теми
  1190 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Сре Феб 22, 2017 9:31 pm
 • Евровизија
  18 Теми
  4743 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Пет Феб 17, 2017 6:17 pm

 • Забава
  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Вебновели
  Enseñame a Volar | Ardiente Pasión | Alevosía | VENDETTA, amor e pena de morte | Luna Roja
  24 Теми
  1348 Мислења
  Последно мислење од LucasScott Види го последното мислење
  Нед Maј 01, 2016 10:27 am
 • Анкети и анализи
  27 Теми
  2115 Мислења
  Последно мислење од Taki252 Види го последното мислење
  Нед Феб 05, 2017 3:29 pm
 • Компјутери
  15 Теми
  848 Мислења
  Последно мислење од Beauty Види го последното мислење
  Пон Феб 20, 2017 6:06 pm
 • Оф топик
  59 Теми
  6697 Мислења
  Последно мислење од M@RKO Види го последното мислење
  Пет Феб 24, 2017 3:05 pm
 • Игри
  15 Теми
  3998 Мислења
  Последно мислење од aleksCASKA Види го последното мислење
  Пон Феб 15, 2016 6:41 pm
 • А и М
  Место за дискусија помеѓу админи и модератори.
  2 Теми
  1188 Мислења
  Последно мислење од Крис Види го последното мислење
  Саб Јан 25, 2014 10:27 am
 • Канта
  39 Теми
  752 Мислења
  Последно мислење од Bobi! Види го последното мислење
  Нед Jун 23, 2013 7:27 pm


Кој е Присутен

Вкупно има 3 Присутни членови :: 0 регистрирани, 0 сокриени и 3 Гости (Податоците се базирани според активноста на членовите во последните 5 минути)
Најмногу Присутни членови во исто време се: 62 на: Нед Ное 17, 2013 3:05 pm

Регистрирани Членови: Нема регистрирани членови
Легенда: Администратори, Модератори, Супер модератори, ТВ личности

Статистика

Вкупно мислења 89184 • Вкупно теми 1643 • Вкупно членови 5121 • Добредојде на му посакуваме на најновиот регистриран член ArthurRiz

cron